jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bowiem chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt sporo kilogramów w stosunku do wzrostu?

woxxxx45

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Rouudee

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To niewątpliwie nie jest rozsądne, lecz co wykonać?

Bączeak

Posty: 6

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niesłychanie dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

saradonin

Posty: 12

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

090913123

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Klara323

Posty: 2

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego pożądane byłoby istotne jest, aby zadbać o nie.

pawel253

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o dużo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt dużo smogu.

pawel253

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Saagerrak

Posty: 2