bhp na śląsku, oferta

bhp na śląsku, oferta

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym niesłychanie różnie, wobec tego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest w przeciwnym wypadku czy tak samo?

Hunka

Posty: 2

 
Na śląsku przykładamy mnóstwo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

leszekzyy

Posty: 9

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

mirekp2005

Posty: 5

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Lupusx

Posty: 11

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

gniduś34

Posty: 12

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to naprawdę bardzo uważnie.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają bardzo mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

bydlus

Posty: 9

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

raptofil

Posty: 13