salon kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

salon kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Nikiiii

Posty: 11

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bowiem podobno sprzęt musi być fachowy, żeby był efekt.

suruwaa

Posty: 16

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

rredik

Posty: 8

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Też słyszałam, iż Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

E-GOista

Posty: 10

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D niemniej jednak chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, gdyż te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, niemniej jednak boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Lupusx

Posty: 9

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, niemniej jednak pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują należyte rozwiązanie.

MShR

Posty: 21

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Black_Riot

Posty: 9

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę dużo złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

33-odwaga

Posty: 10

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam systematycznie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

labuh

Posty: 7