Toyota Corolla leasing, jaka firma ?

Toyota Corolla leasing, jaka firma ?

Potrzebny mi mniejszy, natomiast pakowany samochód do firmy. Czy Hyundai i30 w leasingu jest dostępny? Można prosić o namiary do jakiejś firmy, która oferuje takie samochody?

Mnert67

Posty: 2

 
Jeżeli samochód ma być w leasingu to zawsze dokładnie trzeba czytać warunki umowy. W ten sposób dopasujemy wszystkie zapisy do siebie. Konkurencja jest niezwykle duża, dlatego to my klienci wybieramy firmę a nie oni nas. Pożądane byłoby stawiać swoje warunki i negocjować tak długo aż będziemy w stu procentach zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Posiadamy Toyotę Yaris w leasingu na bardzo dobrych warunkach. Mnie się podoba ten samochód, bo do pracy potrzebuje czegoś małego. Jest ekonomiczny zwłaszcza, jeśli to hybryda, dlatego polecam Wam leasing, bo się opłaca.

mirekp2005

Posty: 5

 
Mamy Hyundaia Tucsona w leasingu i nie płacę dużo. Wpłata własna była, 10% ale wszystkie warunki można negocjować z firmą. Oni są otwarci na wszystkie propozycje, dlatego zawsze znajdzie się oferta, z której będziemy bardzo zadowoleni. Warto sobie to wszystko sprawdzić.

Klara323

Posty: 5

 
Posiadamy Toyotę Yaris w leasingu na niezwykle dobrych warunkach. Mnie się podoba ten samochód, bowiem do pracy wymaga czegoś małego. Jest ekonomiczny szczególnie, jeżeli to hybryda, zatem polecam Wam leasing, bowiem się opłaca.

Grabow12

Posty: 5

 
U mnie w firmie jeżdżą Hyundaie i30 w leasingu i jesteśmy zadowoleni. To taki mały i duży samochód w jednym. Mnie się bardzo podoba i lubię nim jeździć.

Nikuś23

Posty: 2

 
Leasing według mnie jest lepszy niż długoterminowy wynajem. Jeżeli wybierze się firmę, która ma niezmiernie dobre warunki to tanio można taki samochód mieć w swoim posiadaniu. Od lat korzystam z takiej oferty dla własnej firmy.

alidoddo

Posty: 12

 
Wszystkie formalności na Toyotą Yaris w leasingu załatwiałem przez firmę https://www.motofinansowanie.pl/leasing-operacyjny/toyota-yaris-hybrid/ i jestem bardzo zadowolony.

Kitas

Posty: 3

 
Znajomy ma Kię Sportage w leasingu i jest bardzo zadowolony. Ma rozłożone raty aż na sześćdziesiąt miesięcy. Nie wiem niestety ile płaci na miesiąc, ale myślę, że wcale dużo to nie wychodzi. Samochód jest piękny i sam chciałbym takiego mieć u siebie.

nanana

Posty: 4