Serwis ploterów z Poznania - dobra firma ?

Serwis ploterów z Poznania - dobra firma ?

Jeśli oddam ploter do serwisu to w którym czasie zostanie on naprawiony i ponownie wróci do mojej firmy?

45_000

Posty: 10

 
W mojej opinii oddanie plotera do serwisu jak najbardziej ma sens i jest jak najbardziej wskazane w przypadku awarii takiego urządzenia.

codePerformance

Posty: 15

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia bowiem jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa lecz bardzo częstokroć wychodzi naprawdę bardzo tanio i należałoby wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

Kolekcjoner

Posty: 22

 
Jeżeli faktycznie bardzo szybko potrzebujesz dostać ploter z powrotem to w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go do naprawy. W wielu serwisach naprawy tego typu wykonywane są prawie natychmiast w przypadku najpopularniejszych usterek i swój ploter powinieneś otrzymać w przeciągu kilku dni.

sliwa404

Posty: 16

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów działających na terenie Poznania w którym pracownicy mają przede wszystkim gigantyczną wiedzę na temat naprawy ploterów.

MsIp

Posty: 17

 
Z tego względu, że ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

MShR

Posty: 21