System do ewidencji czasu pracy

System do ewidencji czasu pracy

Witam. W dziale kadr mam niezły bałagan. Co myślicie o tym, żeby zakupić program do planowania urlopów?

esdoen1

Posty: 11

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z stosownymi czytnikami. Przez takie starania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Morchepl

Posty: 21

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Lupusx

Posty: 12

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

irecki67

Posty: 26

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

El2CzupakaBra

Posty: 24

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Yuri20

Posty: 14

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Dezmok56

Posty: 16

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Rysiek_99

Posty: 16

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

Piotr_21

Posty: 22

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

opinmet5

Posty: 16