my cafe, gdzie ?

my cafe, gdzie ?

Poszukuje do gry my cafe trików, które ułatwią granie. Jestem osobom, jaka dopiero zaczyna przygodę z grą i nie za niezwykle wiem jak się za to można zabrać.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezwykle dobrze znać i trzeba na granie poświęcić dużo czasu.

090913123

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odnaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Marioleczka

Posty: 3

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

pawel253

Posty: 11

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Squel

Posty: 25

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednakże sprawdzić dokładniej.

Sohinyh

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Gier jest niesłychanie sporo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo wyższe efekty swojej pracy.

Ptaszyna

Posty: 12

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, lecz nie za niezmiernie mi szło. Może, dlatego iż nie mam zbyt sporo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Klara323

Posty: 4

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bowiem daje mi dużo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy dużo nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można dużo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

MociMOC

Posty: 13