Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Poszukuje noclegu w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, by w miarę blisko było wszędzie. Wiec jak ewentualnie jakieś takie sprawdzone miejsca macie to się podzielcie propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

TomekK

Posty: 3

 
Polecam posprawdzać rożne hotele przede wszystkim pod kątem dostępności w Twoim terminie, bo musisz się liczyć z tym, że jeśli chodzi o Gdańsk to sporo osób tam jeździ i te modne długie weekendy są mocno oblegane, konieczna jest wczesna rezerwacja.

Agmars

Posty: 16

 
Ostatnie 3 razy w Gdańsku miałem okazję nocować w hotelu Gryf. Pierwszy raz tam trafiłem przypadkiem, ale byłem na tyle zadowolony, że teraz właśnie tam rezerwuje nocleg. Mają też własną restaurację więc o żywienie nie musze się martwić. Na stronie http://gryfgdansk.pl możesz zerknąć sobie ich ofertę.

Klara323

Posty: 4

 
Trudna sytuacja może być z wybieraniem noclegu, ale na pewno warto sobie wcześniej sprawdzić co jest dostępne. Jak ktoś będzie na ostatnią chwilę szukał to może się okazać, że te najlepsze hotele już nie będą dysponować miejscami.

brudasek67

Posty: 3

 
Jest sporo hoteli w centrum, ale warto poczytać opinie, sprawdzić jak wygląda kwestia parkingu czy wyżywienia bo to różnie może być przygotowane, a dla niektórych taka kwestia może być rzeczywiście istotna.

Tomcio

Posty: 10

 
Na spokojnie w centrum znajdziesz sporo miejsc noclegowych. Gdańsk dość dobrze pod tym kątem się rozwinął w ciągu kilku ostatnich lat więc faktycznie jest tych ofert całkiem sporo i coś będzie można wybrać.

Grabow12

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o centrum i gwiazdki poszczególnych hoteli, ale jak liczysz na profesjonalną ofertę to w centrum Gdańska tych hoteli z wysokim standardem nie brakuje.

12erBis

Posty: 12